Neptune Cash
NPT árfolyam
Neptune Cash árfolyamgrafikon (NPT)
Váltás és összehasonlítás
| 1ó | 24ó | 7n | 14n | 30n | 1é |
|---|---|---|---|---|---|
| 0.0% | 6.7% | 33.4% | 23.1% | 5.9% | - |
NPT-váltó
Neptune Cash-statisztika
| Piaci kapitalizáció Továbbiak " data-tooltip-placement="bottom" data-tooltip-type="long"> | $0 |
|---|---|
| Piaci kapitalizáció/FDV A Pkap/FDV mutatóval kapcsolatos további információkat itt találsz. " data-tooltip-placement="bottom" data-tooltip-type="long"> | 0 |
| Teljesen hígított értékelés Tudj meg többet az FDV-ről itt. " data-tooltip-placement="bottom" data-tooltip-type="long"> | $6,719M |
| 24 órás forgalom Továbbiak " data-tooltip-placement="bottom" data-tooltip-type="long"> | $470 |
| Forgalomban lévő kínálat Továbbiak " data-tooltip-placement="bottom" data-tooltip-type="long"> | - |
| Teljes kínálat | 42M |
| Maximum kínálat | 42M |
NPT múltbeli árfolyam
| 24ó tartomány | $0,15 – $0,16 |
|---|---|
| 7n tartomány | $0,11 – $0,16 |
| Mindenkori maximum |
$13 98.7%
|
| Mindenkori minimum |
$0,09991 60.1%
|
Milyennek találja ma a(z) NPT érmét?
Hol vehetsz Neptune Cash-t?
A(z) NPT tokenekkel centralizált kriptotőzsdék tőzsdéken kereskedhetsz. A(z) Neptune Cash adásvételéhez használt legnépszerűbb tőzsde a(z) SafeTrade, amelyen a legaktívabb kereskedési pár a(z) NPT/USDT, amelynek forgalma az elmúlt 24 órában $470 volt.
Mekkora a(z) Neptune Cash (NPT) napi forgalma?
A forgalom a Neptune Cash (NPT) az $470 az elmúlt 24 órában, ami 310000000 % növekedés egy nappal ezelőttről, és jelezve egy friss emelkedés a piaci tevékenységben. Tekintse meg a CoinGecko listáját a legnagyobb forgalmú kriptovaluták.
Mi a legmagasabb és legalacsonyabb árfolyam a Neptune Cash (NPT)?
Neptune Cash (NPT) minden idők legmagasabb értékét érte el, amely $13 és minden idők legalacsonyabb $0,09991. Most kereskedik -99 % ez alatt a csúcs alatt és 60 % a legalacsonyabb árfolyam felett.
A teljesen higított értékelés szerint mekkora a(z) Neptune Cash (NPT) értéke?
A(z) Neptune Cash (NPT) teljesen higított értéke (fully diluted valuation – FDV) $6718867. Az FDV a maximális piaci kapitalizáció statisztikai megfelelője. A számításánál az alapvetés az, hogy a(z) 42 millió NPT tokenek maximális száma forgalomban van a mai napon. A(z) NPT tokenek kibocsátási ütemtervének felépítésétől függően akár több évig is eltarthat, mire az FDV realizálódik.
Hogyan viszonyul a(z) Neptune Cash árfolyammozgása a többi kriptóéhoz?
Az elmúlt 7 napban tapasztalt árfolyamnövekedéssel (33 %) a(z) Neptune Cash (NPT) túlteljesített a globális kriptovaluta-piaccal szemben, amely 3,8 % nőtt, ugyanakkor túlteljesített a hasonló % {category} kriptovalutákkal szemben, amelyek 6,6 % nőtt.